5 sposobów, by oczarować dziewczynę

Spośród wielu emocji, których może doświadczyć człowiek, wydaje się, że miłość jest najlepszą i najpiękniejszą, do której usilnie dążymy.
Nic dziwnego, że wielu ludzi pragnie znaleźć własną prawdziwą miłość, aby być szczęśliwymi i żyć życiem pełnym zadowolenia i satysfakcji, pomimo wielu prób, jakie życie ma do zaoferowania.

Według niektórych badań większość ludzi chciałaby kiedyś wyjść za mąż/ ożenić się, dlatego każda z nich chętnie wychodzi na randki.  W samych Stanach Zjednoczonych prawie 53% stwierdziło, że spotykało się z więcej niż jedną osobą w tym samym czasie.

Koncepcja sprowadza się jednak do tego, że nawet jeśli randki wydają się idealnym sposobem na rozpoczęcie budowa-nia wspaniałego związku opartego na prawdziwej miłości, to jednak nie można wprost wnioskować, że aktywność ta jest stosunkowo łatwa.
Weźmy na przykład pomysł zdobycia dziewczyny.  Wielu chłopców ma trudności ze znalezieniem najlepszej strategii zdobywania dziewczyn.  Dzieje się tak, ponieważ wielu chłopców ma również własne lęki, zwłaszcza lęk przed odrzuceniem.
Więc dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak zdobyć dziewczynę i zaprosić ją na randkę, oto pięć sposobów, które z pewnością sprawią, że zdobędziesz dziewczynę i będziesz się dobrze bawić:

 1. Stwórz olśniewającą osobowość

Według niektórych raportów statystycznych prawie 30% dorosłej populacji kobiet w Europie, która angażuje się w randki, stwierdziło, że najważniejszą cechą, której szukają u faceta, jest “nietuzinkowa” osobowość.  Dlatego większość dziewczyn upiera się, że wygląd nie jest tak ważny, a najważniejsza jest osobowość.
Więc jeśli naprawdę chcesz odnieść sukces w zdobywaniu dziewczyny, spróbuj najpierw stworzyć wrażenie, że masz najlepszą osobowość na świecie.  Można to przewidzieć poprzez poczucie humoru, pewność siebie i sposób, w jaki prowadzisz rozmowę z dowcipem.

 2. Bądź miły, ale bez przesady.

Kluczem do zdobycia dziewczyny nie może być aura desperacji.  Nawet jeśli jeszcze nie umawiałeś się z dziewczyną, staraj się być fajny i stwórz wrażenie, że chcesz ją zdobyć, bo ją lubisz, a nie dlatego, że desperacko potrzebujesz partnera.

 3. Przygotuj się na odrzucenie

Problem z większością ludzi, zwłaszcza mężczyzn, polega na tym, że mają zbyt wysokie oczekiwania, jeśli chodzi o randki i związki.  W rzeczywistości prawie 62% osób, które umawiają się na randki, twierdziło, że prawdopodobieństwo i oczekiwania ludzi są obecnie bardzo wysokie.
Dlatego konieczne jest, aby ludzie musieli nauczyć się stawiać czoła odrzuceniom, zwłaszcza mężczyznom, aby łatwiej było zdobywać dziewczyny.  Pamiętaj, że dziewczyny nadal mogą odmówić, nawet jeśli masz najlepszy samochód, dobry wygląd i olśniewającą osobowość.
Jeśli nie udało ci się zdobyć dziewczyny, której pragniesz, spróbuj zastanowić się, co mogło być przyczyną, dla której cię odrzuciła.  Poza tym są jeszcze inne dziewczyny, do których możesz się zwrócić, więc nie rozpaczaj

 4. Rozważ „nie” dziewczyny

Jest wiele przypadków, w których dziewczyna może powiedzieć „nie” z dwóch możliwych powodów: po pierwsze, że cię nie lubi, a po drugie, że chce się z tobą umówić, ale nie dziś wieczorem.  Są to dwie różne sytuacje, które należy jasno zrozumieć.
Problem z niektórymi facetami polega na tym, że biorą to do siebie, gdy otrzymują jakieś formy odrzucenia.  Lepiej więc przeanalizować sytuację i intencje dziewczyny, mówiąc „NIE”.

 5. Bądź swobodny

Najlepszym sposobem na zdobycie dziewczyny jest sprawienie, by poczuła, że ​​randka będzie bardzo swobodna i niekoniecznie będzie wiązała się z konwencjonalną randką lub cokolwiek, co sugerowałoby romantyczne zaangażowanie.
Najważniejsze jest to, aby dziewczyna cieszyła się czasem spędzonym z tobą tak, że jeśli oboje macie szansę na dobry związek w przyszłości, pamięć o waszej pierwszej randce powinna być dobrze zapamiętana.
Najważniejsze jest to, że faceci nigdy nie powinni zmuszać dziewcząt do mówienia „tak” za każdym razem, gdy są proszone o wyjście.  Najważniejsze w pozyskaniu dziewczyny jest upewnienie się, że dana osoba będzie czuła się komfortowo i będzie czuła, że ​​będzie w dobrych rękach.