Dezynsekcja

Dezynsekcja to ogół prac wykonywanych w celu wytępienia szkodliwych owadów oraz pasożytów (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne).

Dzięki latom doświadczeń nasi fachowcy wykonują usługę dezynsekcji w sposób bezpieczny dla ludzi i innych żywych organizmów, które przebywają w pobliżu. Dezynsekcja prusaków, likwidacja karaluchów, dezynsekcja pluskiew domowych, dezynsekcja mrówek to kilka naszych obszarów, którym staramy się codziennie sprostać.

ZAGROŻENIA

Owady i pasożyty (m.in prusaki, karaluchy, pluskwy, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary) stwarzają niebezpieczeństwo dla ludzi w postaci chorób, ale również doprowadzają do wielu różnych strat materialnych. Przeczytaj poniższe opisy, a przekonasz się dlaczego dezynsekcja jest tak ważne.

  • Prusak – gatunek karaczana, który jest aktywny głównie nocą. Potrafi on przedostać się do miejsca docelowego nawet po pionowych powierzchniach. Zagrożenie z ich strony powstaje poprzez przenoszenie przez nie drobnoustrojów chorobotwórczych (m.in. bakterie, wirusy).
  • Karaluchy – gatunek owada, który porusza się tylko po powierzchniach poziomych. Te pasożyty są wszystkożerne. Przenoszą wiele chorób wywołanych przez wirusy oraz bakterie, a do tego są przenoszą pasożyty jelitowe.
  • Pchły – jest to owad o bocznie spłaszczonym ciele oraz wykształconych długich nóżkach umożliwiającym mu oddawanie skoków. Jedna pchła może złożyć do 2 000 jaj w ciągu swojego życia.
  • Pluskwa domowa – gatunek owada, który żywi się krwią (w tym również człowieka). Można je spotkać w miejscach częstego przebywania ludzi, takich jak łóżko, sofa, kanapa. Gromadzą się również w szczelinach mebli pod ramami oraz innymi częściami dekoracji. Potrafią przeżyć bez żywiciela kilka miesięcy.

DEZYNFEKCJI- PROFESJONALNA REALIZACJA

Przeprowadzana dezynfekcja prusaków, likwidacja karaluchów, a do tego dezynsekcja wielu innych pasożytów i owadów w lokalizacji oraz jej okolicach to realizacja zadań według norm i regulaminów obowiązujących w dziedzinie zwalczania szkodników. Stosujemy tylko te produkty, które są przez Nas przetestowane oraz nie wpływają w sposób negatywny na organizmy żywe niepodlegające dezynsekcji i środowisko naturalne.

Działamy według kilku metod:

Dezynsekcja metodą klasyczną – opryskowa – polega na rozpyleniu substancji trującej przy uzyciu sprzetu z długą rurką nazywaną lancą. Umożliwia ona dotarcie do najmniejszych szczelin. Ta metoda zwalczania jest zachwalana i polecana przez naszych klientów, ze względu na proporcjonalność efektów, a kosztów usługi dezynsekcji szkodników. Świetnie nadaje się do takich usług jak: dezynsekcja. Świetnie nadaje się do takich usług jak: dezynsekcja karaluchów , dezynsekcja prusaków , dezynsekcja mrówek .

Dezynsekcja żelowa – to substancja w formie żelu, która posiada w sobie substancje pokarmowe, wabiące oraz truciznę. To właśnie substancje wabiące są tutaj bardzo ważnym elementem w dezynsekcja mrówek, dezynsekcja karaluchów i dezynsekcja prusaków, ponieważ szkodniki pobierając pokarm z jednego miejsca, dzielą się nim dalej. Pasożyt w ten sposób sam pomaga w likwidacji populacji. Świetnie nadaje się do takich usług jak: dezynsekcja karaluchów , dezynsekcja prusaków , dezynsekcja mrówek , dezynsekcja pluskiew domowych , dezynsekcja obrzeżków gołębich .

Dezynsekcja metodą zamgławiania – to metoda, która wykorzystuje mgłę o mikroskopijnych rozmiarach, która wnika w najgłębsze szczeliny, gdzie mogą znajdować się szkodliwe owady oraz pasożyty (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne). Po zakończeniu rozpylania, insekty zatruwają się substancją i umierają. Przy wykorzystaniu tej metody trzeba pamiętać, aby pochować wszystkie artykuły spożywcze znajdujące się na powierzchniach blatów lub stolu. Po tym zabiegi trzeba dokładnie wywietrzyć pomieszczenia. Świetnie nadaje się do takich usług jak: dezynsekcja prusaków , dezynsekcja karaluchów , dezynsekcja mrówek , dezynsekcja pluskiew domowych , dezynsekcja rybików domowych , dezynsekcja obrzeżków gołębich .

Dezynsekcja metodą gazowania w pomieszczeniu – poprzez rozpylany gaz w zabezpieczonych i uszczelnionych pomieszczeniach, owady latajace i biegajace po powierzchniach płaskich są zatruwane. Substancja owadobójcza dostaje się drogą oddechową do organizmu i powoli wyniszcza organizm od środka. Pomieszczenia wymagające dezynsekcji owadów muszą pozostać zamknięte przez od 12h do 48h. Świetnie nadaje się do takich usług jak: dezynsekcja os , dezynsekcja szerszeni , dezynsekcja pcheł , dezynsekcja wszy , dezynsekcja much , dezynsekcja komarów .

Oferowane przez nas usługi:

Dezynsekcja prusaków

Dezynsekcja karaluchów

Dezynsekcja pluskiew domowych

Dezynsekcja obrzeżków gołębich

Dezynsekcja mrówek moli

Dezynsekcja pcheł

Dezynsekcja rybików

Dezynsekcja os

Dezynsekcja szerszeni

EFEKTY

Stawiamy na bezpieczeństwo ludzi znajdujących się w pomieszczeniu lub na terenie obiektu, gdzie występują owady, albo pasożyty. Pracę zaczynamy od szczegółowego wywiadu. Takie rozeznanie pozwala nam ocenić gatunek owada lub pasożytów, dobrać najlepszą metodę oraz opracować plan działania.

Niezależnie od miejsca pojawienia się intruzów, czy to czy okolice staramy się, aby prace przebiegały zwinnie i bezproblemowo. Prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary – dostaną się wszędzie! My również! Dokładamy wszelkich starań, aby dezynsekcja dla właścicieli lokalu nie była traumą, a każdy etap był dla nich zrozumiały i zaakceptowany. Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów z lokalizacji – , to dla Nas priorytet!

Podczas realizacji usługi dezynsekcji dla firm (lokalizacja: i okolice) zapewniamy sporządzenie niezbędnej dokumentacji współgrającą z systemem HACCP.

Pamiętajmy również o Naszych czworonogach, które borykają się z pchłami. Obserwujemy je i interweniujemy w odpowiednim momencie. Dezynsekcja pcheł gwarantuje jak najszybszą pomoc Twojemu pupilowi.

Nasze gospodarstwa domowe również są narażone na zagnieżdżenie się niebezpiecznych owadów. Niekontrolowany rozrost ich siedlisk przy domostwie to zagrozenie dla zycia i zdrowia nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim dzieci. Dzięki temu, że została wprowadzona dezynsekcja os oraz dezynsekcja szerszeni w twojej lokalizacji możesz poczuć komfort szybkiej realizacji usługi w sytuacji kryzysowej.

DYSKRECJA

Dezynsekcja w małych jak i dużych miejscowościach jakim jest oraz jej okolicach to wstydliwy i burzliwy temat. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby każde zwalczanie odbywała się w warunkach bezpiecznych, dyskretny i nie rzucają się w oczy. Ilość możliwych metod dezynsekcji szkodliwych owadów oraz pasożytów (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne) do wyboru jest bardzo duża.

Metoda żelowa pozwala na dezynfekcję w sposób dyskretny bez przerywania pracy i jakichkolwiek przestojów maszyn czy produkcji. Wykonując likwidację szkodników na terenie domów nie trzeba martwić się o narażenie zdrowia i życia dzieci, gdyż żel nie wpływa w żaden sposób na zdrowie człowieka.

KONTAKT

Szukasz firmy zajmującej się dezynsekcją szkodliwych owadów oraz pasożytów (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne)? Pomożemy je tobie zwalczyć! Zadzwoń do nas, a my udzielimy najpotrzebniejszych informacji, odpowiemy na pytania i ustalimy szczegóły współpracy oraz cenę przeprowadzania usługi (dezynsekcji). Ekspresowa i fachowa likwidacja szkodników w lokalizacji jaką jest to gwarancja satysfakcji.

Zobacz cennik dezynsekcji .