Granice uczuć – Joy Fielding

Książka pod tytułem Granice Uczuć to bestseller o młodej kobiecie, której miłość nie była tak do końca dana. W pewnym momencie mąż z niej robi kompletnie uzależnioną od niego kobietę, kompletnego wraka uczuć, który jest w ciągłej niepewności.

W czasie sprawy rozwodowej mąż robi z niej nienormalną, niezdolna do wychowywania dzieci wariatkę. Podczas sprawy dzieci zostają pod opieką obydwóch rodziców, jednak muszą się wymieniać według ustalonego terminu przez sąd.

Z pewnym czasem, gdy ona dostaje dzieci pod opiekę, eksmąż w tym czasie, gdy dzieci odbiera, jednocześnie porywa je i wywozi. Bohaterka jeszcze nie czuje, co się stanie, ale ze stresu przed mężem, szybko wyciera podłoga, i przeprasza go za nieporządek.

Ex mąż w pośpiechu pakuje dzieci, wszystko w domu, wygląda, jak by ktoś szybko się pakował i uciekał.

Świat się zawala, Wiktor niszczy swojej żonie życia, odbiera to, co dla niej najcenniejsze.

W nowym związku ona cały czas żyje tym, gdzie są jej dzieci, szuka ich, cały świat zamienia się jedynie w szukanie swoich skradzionych dzieci.

Jednak bohaterka książki wpada na trop gdy strefy czasowe okazują się inne i jedzie za wszelką cenę odzyskać swoje dzieci.

Tam powstaje gorąca, pełna adrenaliny akcja, w której pościg i ucieczka z dziećmi kończy się na komisariacie policji.

Tam policjant karze odejść z dziećmi matce, a jej eksmąż pozostaje nadal.

Na zakończenie wpada stwierdzić, że Granice uczuć g to piękny bestseller, który rozegrał się w Stanach Zjednoczonych, gdy prawo można było jeszcze ominąć i zabrać z zemsty drugiemu partnerowi.